Виробникам
Багато компаній переживають не кращі часи в епоху знецінення продукту і заміщення його дешевими китайськими підробками. Але ширвжиток не передбачає якість - він лише доступніший. В процесі вибору покупця цікавить: чи захищений я і мої діти від впливу шкідливих речовин, чи можна довіряти якості та відповідності продукту заявленій ціні? На ці питання готові дати відповіді наші компетентні фахівці. Наше спільне завдання - надати цінність якісному продукту і не йти на поводу виробників товарів широкого вжитку.
Ми запрошуємо до співпраці виробників, дилерів і всіх зацікавлених, хто працює в сфері сонцезахисних систем і декору вікна!
Ви втомилися чекати поки замовлення буде виконано? Вам не вистачає глибини знижки, щоб виграти замовлення у конкурентів? Оперативність і ціна грають істотну роль в ухваленні рішення замовником в вашу сторону. Щоб надалі не залежати від виробника, наша компанія пропонує комплектуючі гуртом і дрібним гуртом майже для всіх існуючих видів карнизів, рулонних і римських штор. Відкрийте своє міні виробництво разом з нами.
Переваги, які дає власне виробництво:
Власне виробництво позитивно позначається на вартості, термінах та якості. Зазвичай різниця в ціні між тими фірмами, які самостійно виготовляють продукцію, і тими, хто замовляє продукцію у інших постачальників -становить мінімум 30%. Терміни можна регулювати самостійно, відсуваючи або просуваючи замовлення на виробництві, в залежності від готовності інших елементів поточного замовлення. Тільки ви вирішуєте, коли і яке замовлення запускати у виробництво. Якість продукту ви завжди зможете проконтролювати безпосередньо самі, не червоніючи перед замовниками під час монтажу і навішуванні штор, через недоукомплектовані або неправильно зроблені виробником замовлення.
Наявність комплектуючих у вас на складі вирішує проблему із завантаженням технічного персоналу. Вам стане легше утримати кваліфікованого працівника, який не завантажений повністю і очікує від вас замовлення на установку або навішення, а ви оплачуєте його час зі своєї кишені. У вільний час цей фахівець збирає замовлення, і ви отримуєте прибуток від збірки з власних комплектуючих. Крім того, співробітник має можливість отримати додатковий дохід, не заглядаючи в ваш гаманець. Навіть якщо під час виготовлення продукції допущена помилка, то виправити її в найкоротші терміни не складе труднощів.
Що ми пропонуємо:
Бездоганна якість.
У нас нема китайських комплектуючих і тканин - тільки перевірені постачальники. Це фабрики, що працюють з витримкою всіх технологічних процесів і сертифікатів якості.
Кваліфікована допомога.
Навчання вашого персоналу ми візьмемо на себе - абсолютно безкоштовно навчимо його збирати будь-яку продукцію і забезпечимо всією технічною інформацією. Фахівці інженерного відділу вирішать будь-які питання і проконсультують при виникненні складних завдань.
Ми завжди на зв'язку.
Наш накопичений досвід за 17 років допоможе вам вирішити будь-які нестандартні завдання. За вами буде закріплений не менеджер, який здійснює мовлення з точки зору продажів, а технічний персонал, який звик до їх вирішення.
Бути оперативніше і гнучкіше або бути, як усі - вирішувати Вам.
Зателефонуйте нам, якщо вибрали перше.
Бажаете власне міні виробництво?