Про нас
Завжди приємно, коли знаходиш все необхідне в одному місці.
Таке можливо при співробітництві з компанією «Decostyle» - виробником оригінальних сонцезахисних систем і елементів декору вікон.

З 2001 року ми допомагаємо нашим клієнтам втілювати в реальність їх найсміливіші ідеї та розробки. Асортимент продукції представлений в різних стилях, технічних характеристиках і дизайнерських рішеннях.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволить вам купувати унікальні продукти.
Ми в цифрах
17 років для компанії - значний період, який є ключовим показником успіху і стабільності.
Ми пишаємося кожним реалізованим проектом і цінуємо довіру, яку нам виявили і віримо, що все ще попереду.
більше
2000
Партнерів в усій Україні
більше
6000
Годин спільних міроприємств
більше
11000
Проектів повного циклу
більше
68000
Проектів з частковою участю
Що ми робимо?
Ми поставили собі за мету забезпечити ринок України повним спектром рішень в сегменті внутрішнього і зовнішнього сонцезахисту.
У нас ви знайдете якісно оформлені:
Системи внутрішнього сонцезахисту
 • Алюмінієві профільні карнизи
 • Автоматизовані карнизи
 • Рулонні штори
 • Рулонні штори "Рафінеса" і "День-Ніч"
 • Римскі, французькі і австрійскі штори
 • Японські штори
 • Штори пліссе
 • Вертикальні жалюзі
 • Система для похилих вікон "Зимовий Сад"
Системи зовнішнього сонцезахисту
 • Маркізи
 • Рефлексолі
 • Рафштори
 • Пергольні навіси
 • Система SunShield
Кваліфіковані інженери, які працюють в компанії, активно інтегрують у виробництво прогресивні розробки, що дозволяють спростити обслуговування сонцезахисних конструкцій. Причому кожне з цих виробів може бути оптимізовано під ваш проект - замовлення буде виконано, починаючи з замірів і закінчуючи доставкою готової продукції до вашого офісу.
Чому з нами працюють?
Продажі від 1 позиції
Увага до дрібниць - ось запорука успіху нашої компанії. Ми зацікавлені, щоб будь-який партнер-початківець виріс до авторитетного рівня. Тому так важливо надати підтримку на самому початковому етапі.
Сонцезахисні системи - товар непростий і ми готові поділитися досвідом і розповісти Вам все, що знаємо самі. Починати потрібно з малого. Тому політика нашої компанії - не ставити в рамки. Ви самі можете вибрати свою стратегію розвитку: працювати під замовлення або зі складським запасом. Ви в будь-якому випадку знайдете підтримку від нас на будь-якому етапі.
Власне виробництво
В нашій компанії фахівці володіють багаторічним досвідом роботи на виробництві. Ми збираємо і обробляємо інформацію від продавців і фахівців з установки. Ще більш важливі відгуки від кінцевого покупця, який самостійно здійснює монтаж. Це найякісніший зворотній зв'язок, так як ніхто не розповість про товар краще, ніж задоволений покупець.
Наявність налагодженого роками виробництва і кваліфікованих фахівців дозволяє мінімізувати вартість продукції і виконувати замовлення в найкоротші терміни.
Працюємо з будь-яким замовленням
Різноманітність планувань вікон в квартирах і будинках широка, все менше залишається стандартів. Покупці прагнуть до індивідуальності. Ми зможемо знайти рішення для будь-якої поставленої задачі згідно Ваших розмірів і побажань. Зверніться до наших консультантів і вони допоможуть Вам підібрати оптимальне рішення!
Навчання і консультації
За роки роботи ми накопичили багатий досвід у виробництві і продажах. Фахівці з установки готові поділитися з Вами навичками установки, розповісти про деталі монтажу, розкрити особливості конкретної моделі. Менеджери допоможуть Вам розібратися в асортименті, покажуть переваги нашої продукції перед аналогами, допоможуть зробити розрахунок і підібрати правильний розмір.
Приєднуйтесь!
Співпраця з DECOSTYLE - працюючий механізм, продуманий до дрібниць, з гарантією успіху, підтвердженою вже далеко не одним нашим партнером.
За допомогою нашої підтримки і ідей Ви завжди будете на крок попереду.